Kapüşonlu Üst Giyim Modasına Devam

Sonbahar ve kış aylarının en gerekli kostümleri arasında kapüşonlu sweatshirtler taraf alıyor. Montlar, kabanlar, kazak ve sweatlerde vazgeçilmeyen kapüşon formu bu seri tuniklerde de sıklıkla kullanılıyor.

Günlük giysi ve spor giysi trendleri uzun, salaş ve kapüşonlu üst giysi eserleriyle renkleniyor. Tesettür giyside de kapüşonlu, spor tunikler ve spor kıyafetler birbirinden canlı renkler ve net simetrili desenlerle nokta alıyor.

Kapüşonlu Eşofman Grupları

Spor kombinlerinde taytların çok tutması, üst giyside daha bol ve daha uzun sweatshirtlerin yapılmasını sağlıyor. Spor yaparken, yürüyüşe çıkarken yahut gezinti için rahatlığın ön planda tutulması, uzun ve ekstra salaş üst giysi konseptlerinin daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Yeni seride kapüşon eklentisi de daha büyük boyutlarda tutularak hem saçların daha rahat olması hem de tesettür giyside eşarp üzerine de kullanılabilmesi için salaş, rahat ve daha geniş hazırlanıyor.

Kapüşonlu Ceketler

Yakasız kabanlar içine umumiyetle kapüşonlu sweat giyilerek tahlil bulunuyordu. 2019 kış sezonunda ise kaba kesim dizayn edilen kışlık ceket modellerine kalıp formda kapüşonlar ekleniyor. Mahsusen çoban kumaşı ya da aba kumaş olarak bilinen kalın ve sıcacık kumaşlar, daha minimal boyutlarda kesilerek kapüşünlu olarak, sokak modasına renk katıyor.

Hatun ve erkek ceketlerinde uzun uzunluklar, geniş kesitler, canlı renkler ve kapüşon moda stilleri ve vitrinlere canlılık katıyor. Üstelik fularlar, şallar ve kocaman atkılar tekrar çok moda.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir