2019 Çift Alyans Trendleri

Son moda çift alyans modelleri 2019 yılında çok daha hareketli modellerle ve iki farklı materyalin birleşiminden yapılmış biçimde önümüze çıkıyor. 2019 yılında çift alyans modelleri yüklü olarak desenler, taşlar ve metinler üzere yüzüğe hareket katan detaylarıyla dikkat çekiyor. Klasik bir tasarruf olan taşın yüzüğün üst kısmında bulunması tasarımı 2019 yılında değişikliğe uğraşmıştır. Artık taşlar hem yüzüğün üst tarafında hem de yanlarında kullanılmaya başlandı.

2019 Yılında Farklı Alyans Dizaynlarına Sahip Olabilirsiniz

Sade dizaynlardan hoşlanan çiftler için 2019 yılında beyaz ve sarı renk yüklü olacak formda tırtıl kenarlı modeller ya da mozaik yapılı modeller ülkü olacak üzere gözüküyor. 2019 yılında sıkça karşılaşabileceğiniz bir başka model seçeneği ise sarmal dizaynlara sahip olacak. Sarmal dizaynlara sahip olan yüzüklerde hatunlar için alyans seçeneklerinde tek taşlı dizaynlarda nokta alıyor.

Sade Dizaynları Sevenler İçin Alyans Modelleri

2019 alyans modelleri arasında ne çok dikkat çekecek olanlardan biri ise kenarları taşlı olan modeller olacaktır. Bu modeller hem şık hem sade hem de dikkat cazibeli dizaynlarıyla tercih ediliyor. Farklı birçok renk seçeneğine sahip olan bu modellerin sadece kenar kısımlarında taş kullanılmaktadır. Bu tasarım detayı alyanslara ışıltı katıyor ama çokça da abartılı durmuyor. Bu sayede sade modelleri sevenler için hoş bir alternatif oluşturuyor. Alyans fiyatları 2019 yılında modellere ve sahip oldukları dizaynlara nazaran farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir